Mesaj gönder
Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd.
E-posta Peter.bi@dawnergy.com Tel: 86-21-67877780
Evde >
Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. Şirket Profili

Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd.

İnsanların fiber yoluyla daha iyi bağlantı kurmasına yardımcı olmak

Dawnergy, güçlü bir üretimi olan ISO nitelikli fiber optik çözüm sağlayıcısı Ürünler 65'ten fazla ülkede kullanılıyor.
  • Çin Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. Şirket Profili
  • Çin Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. Şirket Profili
  • Çin Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. Şirket Profili
  • Çin Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. Şirket Profili
  • Çin Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. Şirket Profili
  • Çin Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. Şirket Profili
Ana Pazar: Dünya çapında
İşletme Türü: Üretici
Markalar: Dawnergy
Yıllık Satış: 60000000-62500000
Kurulduğu Yıl: 2015
İhracat c.c: 70% - 80%
Tanıtım

Dawnergy, sağlam üretim kapasitesi, önde gelen araştırma ve geliştirme gücü ve endüstride güçlü özelleştirme yeteneği ile,Dünyanın 65'ten fazla ülkesine fiber optik ürünleri tedarik ettik..

 

Ana ürünlerimiz şunlardır: Fiber Optic Kablolar, Fiber Optic Splitter, Fiber Optic Patch Cord, Pigtails, WDM Modülleri, Fiber Dağıtım Kutuları, Fiber Optic Soketleri, Optik Dağıtım Dolapları/Hublar,Dış Telekom DolaplarıYerel olarak, hissedarlarımızın Çin Telekom, Çin Mobil,China Unicom ve China TowerAynı zamanda, büyük uluslararası ünlü ekipman üreticileri ve fiber optik kablo üreticileri için de nitelikli bir tedarikçiyiz.Ürünlerimiz ayrıca radyo yayınları gibi özel ağlarda da yaygın olarak kullanılmaktadır., televizyon, elektrik enerjisi ve ordu.

 

Özellikle uluslararası pazarda, doğrudan tedarik yoluyla, yerel distribütörlerle ortaklık kurarak veya uluslararası ünlü iletişim çözüm sağlayıcılarıyla işbirliği yaparak,Ürünlerimiz aşağıdaki operatörlerin FTTH ağlarında yaygın olarak kullanılmaktadır:: TELEFONICA, TIM, STC, BSNL, TOT, CAT, PLDT, TELKOM INDONESIA, TM, NEPAL TELECOM, AIRTEL vb.

Hizmet

Araştırma ve geliştirme ve tasarım ekibimiz, China Mobile ve China Telecom tarafından yönetilen 20'den fazla Çin iletişim ürün standardının formüle edilmesine katıldı.plug-in optik bölücü, Shanghai Telecom ile işbirliği içinde geliştirildi., geleneksel minyatür optik bölücü ve adaptörleri tek bir ürüne entegre ederek, Çin Telekom segmentinde bilimsel ve teknolojik ilerleme konusunda en büyük ödülü kazandı. The plug-in optical splitter we invented started to be installed in the operator's network soon after and became the most widely used splitter product in FTTH networks of all communication operators in China and now it is popular worldwide.

 

Güçlü Ar-Ge yetenekleri ve müşterilere özelleştirilmiş çözümler sunma yeteneği ve istekliliği, temel rekabet gücümüzün kilit yönüdür.

 

İletişim devlerine OEM hizmetleri sunma konusunda çok yıllık tecrübemizde kalite kontrol sistemimiz her zaman sektördeki en yüksek standartların en sıkı testlerini geçebildi.ve gelişmeye devam ediyor.İletişim devlerinin kalite gereksinimlerini karşılayan ürünleri müşterilerimize sunmak bizim ciddi taahhüdümüz.

 

Bizim vizyonumuz, dünya çapında operatörlere, ISS'lere ve distribütörlere güvenilir, maliyetli Çin iletişim ürünleri sağlamaktır.Böylece her yerde insanlar daha düşük bir fiyata daha hızlı ve daha güvenilir iletişim hizmetlerinden yararlanabilirler..

 

Çin Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Tarih

Çin Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Takımımız

Baş mühendisin kısa tanıtımı

Çin Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili 0

AN YAO, DAWNERGY'nin baş mühendisi, Çin'deki optik dağıtım ağı alanında tanınmış bir uzman.

1982 yılında doğdu, Şangay Jiao Tong Üniversitesi'nden mezun oldu, 2003 yılında işe başladı, optik iletişim ürünleriyle aşina, GPON'la aşina,EPON sistemi ve ayrıca bağımsız tasarım yapabilir, özel projelerin yönetim deneyimi, hem Çin içi hem de yurtdışında saha uygulamasında deneyime sahiptir.
Ulusal akıllı aydınlatma sistemi, Şanghay Expo bahçesi, yurtdışında GPON FTTH planının uygulanması için Laos için THCP elektrik santrali tasarımı için tam bir optik fiber şeması seti oluşturur.
Normalde müşterilerle teknik iletişimden sorumlu olmak, ilgili sorunları çözmek, teknoloji ile ilgili her şeyi halletmek. iş seyahatine adapte olmak,İşbirliği yapabilir şirket müşteri hizmetleri müşterinin sorunlarını hızlıca çözebilirFTTH planının yönetimi ve uygulanmasından sorumlu, çeşitli departmanların tam çözümlerini koordine etmek için.

Kalite sistemi yöneticisinin kısa tanıtımı

Çin Dawnergy Technologies(Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili 1

Jiafen SHE,

DAWNERGY'nin kurucu ortağı, tanınmış sistem sertifikasyonu ve kalite düzenlemeleri uzmanı.Çin'in Dünya Ticaret Örgütü'ne katılımından önce uluslararası sertifikasyona katılan ilk Çinli mühendislerden biriydi., IEC, UL ve GB standart yönetmelikleri ve uluslararası sertifika süreçleriyle tanıştı. Sertifikalar arasında Avrupa VDE, KEMA, SEMKO, TUV, AENOR, DNV; Kuzey Amerika UL, CSA;Brezilya INMENTRO, Güney Afrika'daki SABS, Avustralya'daki SAA ve Orta Doğu'daki SASO vb. Ayrıca Çin'in CCC sertifikasyon başvurularını ve yıllık denetimlerini organize etme işinde de yer alıyor.Sistem sertifikasyonunda 20 yıldan fazla deneyime sahip, yolculukları dünyayı dolaşır, accompanying national regulatory agencies to conduct on-site audits of hundreds of Chinese and international electrical equipment and communication equipment companies and counseling several industry systems for successful system certificationSonuç olarak, kaliteli sistemde uyum geliştirme konusunda zengin bir deneyime ve derin anlayışa sahiptir.

 

Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin

86-21-67877780
1. Kat, A5 Binası, No.3655 SixianRd, Songjiang Bölgesi, Şangay 201614 Çin
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.